fbpx

הלבנת שיניים מחיר

הלבנת שיניים מחירון

תוכן עניינים

קודם כל נענה על השאלות החשובות

בעיקר בסוג הטיפול ובדרך בה הייתם רוצים לכסות את השיניים (הרי אפשר גם עם ציפוי של 4000-5000 שח)

הלבנת שיניים יכולה להחזיק בין 5 ל-8 שנים.

המלצה חמה שלנו >>

זה מתחיל בחיוך לבן, מדבר על היכולת לסלק את השיניים המצהיבות ובו זמנית מדבר גם על הלבנת שיניים ואיכויות. כמה זה עולה? האם צריך לבצע טיפול הלבנת שיניים בכל מחיר? השוק הפתוח מציג בפניכם כמה וכמה אפשרויות וכן שיטות בהן אפשר לבצע הלבנת שיניים על הצד הטוב ביותר .אז במה אתם בוחרים וכמה אתם עומדים לשלם עבור התענוג האסתטי? בכדי שתעשו את הבחירות שלכם נכון להלן כל המידע שלא רק ישאיר לכם שיניים לבנות אלא גם יהיה נכון בהיבט הפיננסי.

כמה עולה הלבנת שיניים?

מחירון של הלבנת שיניים, יכול להתחיל , מכמה מאות שקלים ויכול להגיע עד 2000 שח, אז כמה באמת עולה הלבנת שיניים ובמה זה כרוך ותלוי? בואו לקרוא את האמת מאחורי המחיר.

למה חשוב לבצע הלבנת שיניים?

לפני שנדבר על הלבנת שיניים והמחיר שלה, איכויות ואפילו בחירת הרופאים המתאימים, חשוב להבין את שלל היתרונות שניתן להשיג נוכח הטיפול הזה. כפי שהבנתם, זה יכול להיות שינוי קטן, אבל תרומתו יכולה להיות גדולה מהרגיל. השינוי האסתטי הזה יכול לא רק לשפר את נראות הפה, אלא גם להשיב את הביטחון העצמי שלכם למקומו. נכון להיום, רוב האפשרויות הטובות עומדות בפניכם והן מציגות מחירים טובים, טיפול איכותי ותוצאה בלתי אסתטית לטווח הארוך ביותר.

החזרת הצבע או הלבנת השיניים?

רוצים לבצע הלבנת שיניים איכותית? אם כן, חשוב לדעת את ההבדלים בין הלבנת השיניים עצמן באמצעות חומרי הלבנה לבין, השבת הצבע הטבעי של השיניים על ידי העלמת הכתמים עצמם. אם כן, במצב של הלבנת שיניים, יבוצעו טיפולים באמצעות תחמוצת מימן לרבות תחמוצת קרבומייד ואילו, שיטת הלבנה – השיטה השנייה, היא הסרת הכתמים בצורה טבעית – שיטה האהובה על לא מעט אנשים ואף מבוקשת מאוד.

איזה כתמים יש בשיניים?

בכדי להבין במה מדובר, רצוי לדבר על שני סוגי כתמים, הכתמים החיצוניים והכתמים הפנימיים. הכתמים החיצוניים נגרמים לרוב משתייה של משקאות בצבע כהה וכן צריכת מזון ככה. אלו יכולות להיות סיגריות, שתייה מרובה של יין, קפה ועוד. את הכתמים החיצוניים אפשר למגר, מאידך, אם מזניחים אותם, הם עלולים להשתרש, לחדור אל השן ולמנוע את סילוקם. שלא כמו החיצוניים, הכתמים הפנימיים נגרמים עקב נזקי גיל, חשיפה למינרלים או בזמן אכילת מזון עשיר בפלואוריד. הכתמים הללו עמידים יותר ולכן קשה להסיר אותם בצורה קלה יותר.

כמה עולה לעשות הלבנת שיניים?

טיפולי הלבנת שיניים יכולים להסתיים בכמה מאות שקלים בודדים ולעיתים להגיע ל2000 שח ויותר. את המחיר קובעים לרוב לפי השיטה עצמה, מה אתם מעדיפים? הלבנה בלייזר, שיטת הסדים או שיטה ביתית? חשוב לציין, למרות שניתן לבצע את ההלבנה לבד בבית- ראוי ללכת על הדבר האמיתי ולבחור במרפאה שתעשה עבורכם את הטיפול על הצד הטוב ביותר. יש להיוועץ עם רופא שיניים בעל מוניטין וידע מתאימים, אחד כזה שמכיר ויודע את כל השיטות ורק לאחר מכן לעשות את שיקולי הבחירה הסופיים.

האם הלבנת שיניים מזיקה?

התשובה הקצרה היא לא.
כל עוד משתמשים בחומרים שמאושרים עם מרשם רופא. את הטיפול אפשר לעשות או בבית או במרפאה, זה על קצה המזלג.
אבל האם מעניין אתכם לדעת עוד פרטים מוזמנים להיכנס למאמר שכתבנו בנושא 
 
כאמור אין לראות בכתבה הזאת ובכתבות אחרות המלצה של רופא, מומלץ להתייעץ עם רופא לפני שמתחילים את התהליך הזה.

אם אתם מעוניינים אתם יכולים ליצור איתנו קשר ואנחנו נפנה אתכם לרופא מומחה בתחום

רוצים שנתאם לכם ייעוץ עם מומחה להלבנת שיניים? השאירו פרטים:

לנושאים נוספים של הלבנת שיניים

לפרטים נוספים

לייעוץ עם רופא מומחה

אודות הכותב

מגזין דנטל

מגזין דנטל

אחרי כמה טיפולים מאוד רציניים בשיניים, החלטתי שאחנו מקימים מגזין בו ניתן את כל המידע אודות טיפולי שיניים, איך עושים את זה ואיפה.

small_c_popup.png

לא כדאי לפספס שיחת חינם עם יועץ מומחה

השאירו פרטים ונדאג שרופא יחזור אליכם לייעוץ

*בהתאם להנחיית משרד הבריאות, במהלך תקופת הסגר המרפאות שעובדות עם דנטלי תפעלנה כסדרן.