fbpx

השתלת שיניים בזאלית

השתלות שיניים

תוכן עניינים

שתלים בזאליים הם שתלים מתקדמים שמותקנים על עצמות הלסת לחיזוק השתלות שיניים, בעיצוב באופן ייחודי להצבה באזורי העצם הבסיסית. ניתוח השתלת שיניים בזאלית פורץ את המגבלות של מערכות שתלים קונבנציונליים ויוצר את המרחב גם להשתלות במקומות בהם אין מספיק כמות עצם.

באמצעות שימוש במערכת זו, אפשר לטפל גם באנשים שאין להם מספיק עצם, והם יכולים לקבל טיפולי השתלת שיניים קבועות. השתלת שיניים בזאלית מתאימה אפילו לאנשים עם המצבים הבאים:

  • מעשנים, למרות שעדיף להפסיק את ההרגל לאחר הטיפול.
  • חולי סוכרת.
  • חולים במחלות חניכיים.
  • מטופלים עם עצם שאין לה מספיק גובה.

המאפיינים הייחודיים של השתלת שיניים בזאלית

בשילוב פרמטרים כל כך רחבים לטיפול אצל אנשים שלא יכלו לעבור הליכים רגילים של השתלת שיניים, שתלים בזאליים הם הליכי השתלה מהירים, בטוחים ונטולי כאבים עם מאפיינים ייחודיים רבים כגון:

טיפול ללא חוויה טראומטית פולשנית

השתלת שיניים בזאלית מתבצעת בהליך מקוצר, בטיפול שמתבצע בביקור יחיד אצל רופא שיניים מיומן ומוסמך בביצוע ההליך.

תיקון מידי של השיניים

אין זמן המתנה לריפוי ההשתלות. שתלים בזאליים משתלבים מיד לאחר ההחדרה בעצם הזמינה הטובה ביותר.

ניתן לבצע השתלה מיידית של שיניים מלאכותיות, בתוך שלושה ימים, ללא עיכוב זמן בין ההליכים. כל מטופל שעובר טיפול השתלת שיניים בזאלית יכול לחזור לאכול מזונות רגילים באופן מידי.

השתלת יחידה בודדת

מערכת שתלים יחידה, של בורג אחד, משמשת למזעור כישלון של שתלים בגלל בעיות ממשק בין החיבורים הקיימים בשתלים קונבנציונליים בשניים או שלושה חלקים. הצורך בניתוח שני לתיאום ההשתלה, והצורך בשיניים תותבות זמניות, מבוטל לחלוטין.

תמיכה בעצם

שתלים בזאליים מקבלים תמיכה מעצם הבסיס, שהיא הרבה יותר עמידה בפני התמוססות. לעצם בזאלית בסיסית יש גם יכולת תיקון מהירה ויציבות חזקה הרבה יותר. ניתן להציב את השתלים מיד לאחר עקירת השיניים הפגומות, בהרדמה כללית, בהליך אחד.

כמעט ואין תופעות לוואי

כמעט ולא מתרחשות תופעות לוואי לאחר ניתוח השתלת שיניים בזאלית, כמו למשל זיהומים באזור ההשתלה, התפתחות דלקת או דימומים מסיביים.

חיסכון בעלויות

על מנת להימנע מהשתלות עצם וניתוחים חוזרים, ההפחתה הפנומנלית במשך הטיפול הכולל, עוזרת לחסוך בעלויות באופן משמעותי.

רוצים שנתאם לכם ייעוץ עם מומחה להשתלות שיניים בזאלית? השאירו פרטים:

אבל חשוב לדבר גם על כמה בעיות אפשריות

טכניקת השתלת שיניים בזאלית פחות מדויקת, כך שמומחה ההשתלה אינו שולט בכל התכונות או הגורמים, מה שעלול בהחלט להוביל למצב שבו התותבת הסופית אינה מתאימה באופן מושלם לציר השתל הבסיסי. שתלים בזאליים הם גם בעלי סיכוי גבוה יותר לדחייה מהשתל עצמו.

כדי להשיג השתלה בזאלית מושלמת, יש צורך בהסמכה גבוהה של אנשי מקצוע שמיומנים בשימוש בכלים טכנולוגיים מעודכנים. האמת היא שטכניקת השתלת שיניים זו מומלצת לעתים קרובות כחלופה, כאשר טכניקות מסורתיות אחרות אינן אפשריות.

מגיעים עם שיניים פגועות ובתוך כמה שעות יוצאים עם שיניים יפות ויציבות

עם שתלים קונבנציונליים, בטיפולים שמתבצעים במספר חלקים, המטופלים צריכים לעבור את ארבעת הפעולות הניתוחיות השונות, כולל השתלת עצם עם ניתוח נוסף, עקירת שיניים פגועות באתר הטיפול, ניתוח להכנסת שתלים, וניתוח להצבת כתר, במשך תקופה של מספר חודשים על מנת לקבל את השתלים.

עם השתלת שיניים בזאלית, הבעיה נפתרת בתוך שלושה ימים, כולל עקירת שיניים פגועות, הסרה כירורגית של רקמה מזוהמת באזור הטיפול על מנת למנוע זיהום אם קיים, מיקום מידי של השתל, ומיקום שיניים מלאכותיות. באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ניתן היום לחסוך למטופל פרק זמן של חצי שנה עד שמונה חודשים.

החידוש המתקדם בעולם השתלות שיניים אפשרי רק אצל איש מקצוע מומחה

שתלים בזאליים הם החידוש המתקדם ביותר היום בעולם השתלות שיניים והם דורשים מומחיות ייחודית הנרכשת באמצעות הכשרה מיוחדת וניסיון בטיפולים במקרים כאלה. לכן חשוב להקפיד לבצע השתלת שיניים בזאלית רק אצל רופא שיניים מומחה, במרפאת שיניים מוסמכת, עם ותק בתחום ואחוזי הצלחה גבוהים במקרים של שיקום פה מלא.

בטווח הארוך, מתקבלות התוצאות הטובות ביותר על ידי טכניקות שיניים מיומנות. מטופלים עם גובה או רוחב חסר במבנה העצם, המבקשים להציב שתלים דנטליים, יכולים לבחור בין טיפולים שונים, אם כי טכניקת השתלת שיניים בזאלית מספקת את התוצאות הטובות ביותר.

לפרטים נוספים

לנושאים נוספים בתחום השתלת שיניים

לייעוץ עם רופא מומחה

אודות הכותב

מגזין דנטל

מגזין דנטל

אחרי כמה טיפולים מאוד רציניים בשיניים, החלטתי שאחנו מקימים מגזין בו ניתן את כל המידע אודות טיפולי שיניים, איך עושים את זה ואיפה.

small_c_popup.png

לא כדאי לפספס שיחת חינם עם יועץ מומחה

השאירו פרטים ונדאג שרופא יחזור אליכם לייעוץ

*בהתאם להנחיית משרד הבריאות, במהלך תקופת הסגר המרפאות שעובדות עם דנטלי תפעלנה כסדרן.