fbpx

יישור שיניים למבוגרים

יישור שיניים למבוגרים

תוכן עניינים

לא מעט מבוגרים שלא ביצעו בילדותם יישור שיניים מסיבות כאלה ואחרות נוטים לחשוב כי הם לא יכולים לבצע יישור שיניים בשלב זה של חייהם. לכן הם נאלצים להשלים עם איך שהשיניים שלהם נראות, ההשלמה יכולה גם להגיע עם לא מעט חוסר ביטחון ותחושת מבוכה. אך נכון להיום אין שום סיבה שתשלימו עם המצב הזה, כי גם לכם מגיע לקבל חיוך מושלם עם שיניים ישרות. אז מה בדיוק אנו מציעים לכם?

אתם יכולים לבחור באפשרות של יישור שיניים למבוגרים. מדובר על דרך שבה מבוגרים יכולים להשיג תוצאות מושלמות עם חיוך נפלא, וכל זאת כמובן בהתאמה לסיטואציות השונות שמבוגרים עשויים להיתקל בהם. אנו מודעים לעובדה כי הקוביות על השיניים הן אופציה פחות ראלית עבור מבוגרים, ולכן ניתן לבחור באפשרות של גשר שקוף. כך תוכלו לקבל את האפשרות לבצע יישור שיניים, אך אף אחד מהסובבים אתכם בכלל לא יבחין כי יש לכם פלטה שקופה. אז רגע לפני שתתחילו את ההליך המשמעותי הזה, כאן תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב שתדעו ותכירו.

יישור שיניים למבוגרים עם דגש על אסתטיקה

אחד מהחששות הגדולים ביותר של מבוגרים כאשר הם ניגשים לבצע יישור שיניים זה הנושא של האסתטיקה. ליישור שיניים באופן כללי יש סטיגמה לכך שמדובר על הליך שעושים בנערות, ולכן כל מבוגר שרואים שהוא מבצע יישור שיניים אוטומטית נדבקת אליו הסטיגמה.

לכן כאשר אתם מבצעים יישור שיניים למבוגרים, באופן כללי אף אחד לא יוכל לדעת שאתם מבצעים יישור שיניים בזמן אמת. הפלטה שתולבש על השיניים שלכם תהיה פלטה שקופה, שאף אחד לא יכול להבחין בה. אנו נמנע מלשים את הקוביות הבולטות שאף אחד לא יכול להתעלם מהם, וכך גם תחושת הביטחון שלכם תהיה בשיאה.

באילו סיטואציות מבוגרים יצטרכו לבצע יישור שיניים?

יישור שיניים למבוגרים נועד על מנת לטפל במגוון רחב של סיטואציות, וברוב המקרים הוא נעשה בהמלצה של רופא שיניים. אך ישנן מספר סיטואציות שאם אתם סובלים מהן, ככל הנראה הפתרון האולטימטיבי שתוכלו לבחור בו זה יישור שיניים למבוגרים.

בראש ובראשונה אם אינכם מרוצים מהמראה של השיניים שלכם, או אם אתם סובלים משיניים שאינן ישרות – יישור שיניים למבוגרים זה הפתרון. באמצעות יישור שיניים תוכלו לקבל חיוך נפלא ועם שיניים ישרות, כך שתוכלו לחייך בכל מקום שאליו אתם מגיעים ללא מבוכה וללא בעיות אחרות.

בנוסף ישנם מקרים שבהם יישור שיניים נועד על מנת למנוע דלקות או למנוע מצב עתידי של בעיות חניכיים. מקרים אלו הם פחות נפוצים, וברוב המקרים הם כמעט ולא מתרחשים אך חשוב מאוד להיות מודעים אליהם. יישור שיניים למבוגרים ימנע דלקות על ידי יישור השיניים ומניעת מצבים שונים שעשויים בסיטואציה כזאת או אחרת להוביל לדלקת קלה או קשה.

מה העלות של יישור שיניים למבוגרים?


אחת מהסוגיות שעשויות לעניין אתכם זוהי כמובן סוגיית העלות של טיפולי יישור שיניים עבור מבוגרים. נציין תחילה כי באופן כללי טיפולי יישור שיניים הם אינם זולים, אך לא מעט מטופלים עושים אותם על מנת לשפר לעצמם את הביטחון העצמי. לכן גם העלות של יישור שיניים למבוגרים היא איננה עלות נמוכה, אך התוצאה הסופית היא בדיוק מה שאתם שואפים לקבל ברוב המכריע של המקרים.

אז כמה בערך אמור לעלות טיפול שכזה? ברוב המקרים טיפולי יישור שיניים עבור מבוגרים עשויים לעלות בין 20,000-30,000 שקל כולל הכל. אך מן הסתם המחיר עשוי להשתנות בהתאם למצב השיניים שלכם ובהתאם למרפאה שבה בחרתם לבצע את הטיפול. בחלק נכבד מהמקרים יש גם השתתפות מצד ביטוח הבריאות שלכם, כך שזה יכול להיות משתלם מאוד אם תדעו אל מי לפנות. בדיקה מקדימה של העלות עשויה למנוע מכם לא מעט סיטואציות של חוסר נוחות.

האם יישור שיניים עבור מבוגרים לוקח יותר זמן?

באופן הגיוני כאשר מבוגר רוצה להתחיל טיפול מסוים שהוא היה אמור לעשות בגיל צעיר יותר, משך זמן הטיפול יכול לקחת זמן רב יותר. אך באופן כללי אם נרצה לסקור את משך זמן הטיפול נצטרך לסקור כל מטופל לגופו. ישנם מטופלים מבוגרים שמגיעים כאשר מצב השיניים שלהם טוב יחסית, כך שמשך זמן הטיפול יכול להיות קצר במיוחד. מנגד ישנם מטופלים מבוגרים שמגיעים כאשר מצב השיניים שלכם רע במיוחד, וכאן נדרש זמן רב עד אשר יהיה אפשר להוביל את המטופל למקום הרצוי.

באופן כללי טיפולי יישור שיניים למבוגרים עשויים להימשך במינימום שנתיים ובמקסימום הם יכולים גם להגיע לחמש או שש שנים של טיפולים. הדבר המשמח הוא שתוכלו לדעת מבעוד מועד כמה זמן בערך תצטרכו לבצע את הטיפול על מנת שתגיעו לתוצאות הרצויות.

מהם אחוזי ההצלחה של טיפולי יישור שיניים לאוכלוסייה המבוגרת?

ישנו חשש אצל אנשים מבוגרים כי מכיוון שהם אינם בגיל צעיר, הסיכוי להצלחת הטיפול הינו נמוך. אך מדובר על טעות שעשויה למנוע מכם את האפשרות ליישר את השיניים שלכם ולהשיג את הביטחון העצמי שכל כך מגיע לכם. כיום ניתן להגיד כי אחוזי ההצלחה של יישור שיניים שקוף נעים בין 80-90 אחוזים. כך שאתם לגמרי נמצאים במקום שבו אחוזי ההצלחה אך ורק משחקים לטובתכם.

כיום האפשרויות הטכנולוגיות שעומדות לרשותם של רופאי השיניים כמעט ולא נגמרות. כל רופא שיניים יכול לתכנן בצורה מקיפה ופרטנית את אופן הטיפול, כך שבסופו של יום כל מטופל יוכל לקבל את התוצאה הרצויה. כך שרוב הסיכויים שגם אם מצב השיניים שלכם רע במיוחד, תוכלו באמצעות יישור שיניים למבוגרים לשפר אותו בצורה חסרת תקדים.לייעוץ עם רופא מומחה

אודות הכותב

מגזין דנטל

מגזין דנטל

אחרי כמה טיפולים מאוד רציניים בשיניים, החלטתי שאחנו מקימים מגזין בו ניתן את כל המידע אודות טיפולי שיניים, איך עושים את זה ואיפה.

small_c_popup.png

לא כדאי לפספס שיחת חינם עם יועץ מומחה

השאירו פרטים ונדאג שרופא יחזור אליכם לייעוץ

*בהתאם להנחיית משרד הבריאות, במהלך תקופת הסגר המרפאות שעובדות עם דנטלי תפעלנה כסדרן.