fbpx

יישור שיניים מהיר

יישור שיניים מהיר

תוכן עניינים

אחת מהסיבות השכיחות ביותר לכך שלא מעט אנשים היו נמנעים מלבצע טיפול יישור שיניים זה בגלל שמדובר בטיפול ארוך ומייגע שיכול לקחת שנים רבות. לפיכך לא מעט מבוגרים וגם צעירים היו מעדיפים להשלים עם המצב הקיים, ולא להגיע למצב שבו הם משתעבדים לטיפול ארוך. אך כיום בשל התפתחות הטכנולוגיה והאפשרויות שעומדות לרשות הרופאים יישור שיניים מהיר זה כבר לא משהו שהוא בלתי אפשרי. 

כיום לכל מרפאה יש את שיטת העבודה שלה כאשר הם מדברים על יישור שיניים מהיר. לכן רגע לפני שאתם נכנסים לתהליך כל כך מורכב ועם לא מעט התחייבויות מהצד שלכם, מוטב כי תבינו בדיוק על מה מדובר. לשם כך ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב שתדעו רגע לפני שתתחילו בתהליך. אנו יכולים להבטיח לכם כי מיד לאחר שתקראו את כל המידע כאן, אתם תהיו מוכנים להתחיל יישור שיניים מהיר.

מהו יישור שיניים מהיר?

במהות אין כל הבדל בין יישור שיניים רגיל ובין יישור שיניים מהיר, כאשר בשניהם התוצאה המבוקשת תהיה זהה. ההבדל המשמעותי בין השיטות השונות זה כמובן משך זמן הטיפול, כאשר אם מדובר על היישור המהיר השאיפה תהיה לסיים את הטיפול בתוך מספר חודשים. 

בעבר לא הייתה אפשרות לבחור בין סוגים שונים של יישורי שיניים – וכיום הכדור נמצא בעיקר במגרש שלכם המטופלים. אתם אלה שיכולים לבחור בין שיטה מהירה יותר לשיטה מהירה פחות, כל זאת כאשר אתם לוקחים בחשבון את השיקולים השונים שלכם.

אך אין לכם מה להרים גבה, יישור שיניים מהיר ברוב המכריע של המקרים יביא אתכם לתוצאה המושלמת. לתוצאה שאליה כיוונתם מתחילת הדרך, והאנשים שיראו את התוצאה הסופית לא יוכלו לדעת אם ביצעת יישור שיניים רגיל או מהיר.

היתרונות של יישור שיניים מהיר

ברור לכל אחד כי היתרון המשמעותי ביותר של יישור שיניים מהיר זה משך זמן הטיפול. לרוב מדובר על טיפול שעשוי להסתיים בתוך מספר חודשים, כאשר טיפול רגיל יכול לקחת כמה שנים טובות. כך שהמסיבה הזאת מרבית המטופלים בוחרים דווקא באפשרות הזאת. אך האם אתם יודעים כי ישנם עוד יתרונות שעשויות לגרום לכך שתבחרו דווקא באפשרות הזאת?

יתרון נוסף שנוכל לספר לכם עליו זה שלרוב הפלטה שתולבש על השיניים שלכם איננה בולטת. כך שאתם יכולים להמשיך בשגרת היום הרגילה שלכם, ואף אחד לא באמת יוכל לדעת שאתם נמצאים בעיצומו של הליך רפואי ליישור שיניים.

עוד יתרון שעשוי לשנות את קבלת ההחלטות שלכם זה שברוב המקרים יישור שיניים מהיר לא כולל בתוכו עקירות או טיפולים כירורגים נוספים. כל ההליך מתבסס על יישור השיניים עצמו, ובגלל זה ניתן לבצע את היישור במהירות וללא עיכובים מיותרים. זה בוודאי שכנע אתכם לבחור באפשרות הזאת על פני כל אפשרות אחרת שעומדת לפניכם.

האם יש סיכונים ביישור שיניים מהיר?

בין אם תבחרו באפשרות המהירה או באפשרות האיטית, אתם צריכים לדעת שיש סיכונים בהליך של יישור שיניים. אומנם הסיכונים הפכו להיות מינוריים והם כמעט לא יוצאים לפועל, אך חשוב שתדעו כי הם קיימים. אך הסיכונים יהיו זהים בין כל סוגי הטיפולים שתבחרו, כך שביישור שיניים מהיר אין סכנות מיוחדות שעשויות לגרום לכך שתעדיפו שיטת טיפול אחרת.

חשוב מאוד שתבחרו במרפאה מוכרת ומנוסה, כזאת שמתמחה בנושא של יישור שיניים ומציעה לכם מבחר ענק של אפשרויות. אם תבחרו במרפאה מנוסה תוכלו לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר, כך שלא צריך להיות לכם חשש מיוחד.

תוכלו אפילו לבקש ולראות תוצאות שבוצעו במטופלים אחרים שהגיעו למרפאה, כך תוכלו להבין בדיוק מול מי אתם עומדים. זה ללא ספק יוריד מכם את מפלס הלחץ, ויספק לכם את החותמת הדרושה לכם בכדי לדעת שאתם עושים את הבחירות הנכונות עבורכם.

יישור שיניים מהיר יהיה יקר יותר?

העלות של טיפול ליישור שיניים איננה זולה – לא משנה איזה שיטה תבחרו, העלויות צפויות לחצות את רף ה-20,000 שקל. כך שאם אתם בונים על כך שתשלמו רק כמה אלפי שקלים על טיפול מהסוג הזה, זוהי כנראה מחשבה שגויה שלא הולכת להתכתב ביחד עם המציאות.

אך אם אתם עומדים ללכת על האפשרות של יישור שיניים מהיר מוטב שתדעו כי לרוב השיטה הזאת תהיה יקרה יותר. הסיבה העיקרית להבדל במחירים היא השימוש בטכנולוגיות מתקדמות שמטרתן כמו שאתם יכולים לנחש היא לזרז ולמקסם את התהליך.

אך אם תסתכלו על העלות אל מול התועלת זה לגמרי שווה את זה. אתם יכולים להגיע למצב שבו השיניים שלכם יהיו ישרות לחלוטין בתוך מספר חודשים. כך שמרבית המטופלים מוכנים לשלם את ההפרש על מנת לקצר את משך זמן הטיפול ולהגיע לתוצאות מושלמות.

יישור שיניים מהיר – האם הוא מיועד לכולם?

אתם עדיין יכולים לראות לא מעט אנשים שבוחרים לבצע יישור שיניים בשיטה המקורית, וזה לא משהו שאמור להצטייר כלא תקין. סך הכול כל אחת מהשיטות המיועדות ליישור שיניים הינה מקובלת, והעיקר הוא שהתוצאה הסופית תהיה תוצאה שתגרום לכך שהביטחון העצמי שלכם יעלה. כי אין דבר שיהפוך אתכם למאושרים יותר, אם לא הידיעה שאתם יכולים לחייך עם שיניים ישרות.

כיום בזכות התקדמות הטכנולוגיה ניתן להגיד באופן חד משמעי כי יישור שיניים מהיר מיועד לכולם. לא משנה אם מדובר על מבוגרים או על בני נוער, כל אחד יוכל ליהנות מיישור שיניים מקצועי בזמן קצר במיוחד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את המרפאה הנכונה, ומכאן השמיים הם הגבול מבחינתכם. הגיע הזמן שתוכלו לקבל יישור שיניים מקצועי בזמן קצר בהרבה מהזמן שאליו התרגלתם.לייעוץ עם רופא מומחה

אודות הכותב

מגזין דנטל

מגזין דנטל

אחרי כמה טיפולים מאוד רציניים בשיניים, החלטתי שאחנו מקימים מגזין בו ניתן את כל המידע אודות טיפולי שיניים, איך עושים את זה ואיפה.

small_c_popup.png

לא כדאי לפספס שיחת חינם עם יועץ מומחה

השאירו פרטים ונדאג שרופא יחזור אליכם לייעוץ

*בהתאם להנחיית משרד הבריאות, במהלך תקופת הסגר המרפאות שעובדות עם דנטלי תפעלנה כסדרן.